Organik Keçiboynuzu Özü Yörükçayır

Her alışverişinize %5 Para Puan

Kazandığın para puanlarla isterseniz bedava ürün isterseniz indirimli ürün alabilirsiniz

200.00 TL
10 gün
Puan değeri: 200 puan
Ödül puanları: 10 puan
8682768603123
Stokta
+

Organik Keçiboynuzu ( Harnup ) Özü

Organik Keçiboynuzu Özü Soğuk Sıkım Şeker katkısı kesinlikle yoktur

Organik Keçiboynuzu meyvesinin özüyle elde edilen keçiboynuzu özü kokusu ve tadıyla eşsiz bir gıda olmasının yansıra, insan için gerekli olan neredeyse bütün mineralleri ve değerli pek çok vitamini bünyesinde barındırması sebebiyle güçlü bir sağlık kaynağıdır. Anadolu insanı için keçiboyunuzu özü her mevsim sofrasından ayırmadığı eşsiz bir lezzet ola gelmiştir.

Keçiboynuzu özü yağ, kafein, gluten ve kolesterol bulunmaz. • İçerisinde; Doğal Kalsiyum, Demir, Potasyum, Magnezyum, Fosfor, Çinko, Mangan, Sodyum, Protein, Diyet Lifi, C, A, E, B, D, B2, B3 Vitaminleri bulunur.

Organik Harnup Özü, Bilinen en değerli öz, pekmez türleri arasında yer almaktadır. Keçiboynuzu Özü olarak da anılan Organik Harnup özü ve Pekmezi, İsminden de belli olduğu gibi keçiboynuzundan Üretilir. Çekirdekleri ayıklanmış keçiboynuzundan soğuk sıkım yöntemi kullanılarak elde edilen Organik Harnup özü, Üretimi esnasında tamamen doğal yöntemler ile oluşturulmaktadır. Aşırı yüksek ısıya maruz kalmadan üretilen organik harnup pekmezi besin değeri söz konusu olduğu zaman inanılmaz bir enerji sunmaktadır. Şekerli ürünlerin yüksek sıcaklıklarda işlenmesi sonucunda 5-HMF oluşumu artar ve elde edilen ürün kalitesi, besin değeri düşer. Yörükçayır Organik Harnup Özü, Soğuk sıkım dediğimiz presleme yöntemi ile elde edilir.


Marka:
Yörükçayır
Kategorisi:
Harnup özü
Grmaj:
680 GR
Allerjen Uyarı:
1 yaşından küçüklere kullanmayınız
İçindekiler:
Keçiboynuzu özü Soğuk sıkım

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz