Organik Propolis Damla Yörükçayır

Her alışverişinize %5 Para Puan

Kazandığın para puanlarla isterseniz bedava ürün isterseniz indirimli ürün alabilirsiniz


175.00 TL
​İndirimli adet seçiniz
5 gün
Puan değeri: 175 puan
Ödül puanları: 9 puan
8682768603253
Stokta
+

Yetişkin ve Çocuklar için Propolis Damla

Yetişkin ve Çocuklar İçin Su Bazlı Propolis damla Günümüzde ve geçmişte alternatif tıpta kullanılan bir arı ürünüdür. Sağlıklı yaşamın bir parçası ola gelmiş ürünlerden olmuştur.

Propolis Kovanlardan katı olarak alınarak özel işlemlere tabi tutulur ve sizlerin ve çocuklarınızın daha rahat kullanabilmeniz, şifasına varabilmeniz için Yetişkin ve çocuklara özel propolis damla formatına dönüştürülerek tüketiciye sunulur.

Çocukların ve yetişkinlerinde raharlıklla kullanılabileceği Arının ürettiği doğal bir mucize olan propolis, kış aylarının gelmesiyle soğukları karşıladığımız şu günlerde oldukça popüler bir alternatif bir tıp ürünü olarak kullanılmaktadır.

İçindekiler: Su, Organik Propolis Güncel Organik Tarım yönetmeliğine uygun üretilmiştir.

KULLANIMI: Yetişkinler ve çocuklar için için günde 2 defa 10’ar damla su, meyve suyu veya süte damlatılarak tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Doğrudan bir küp şekere, ekmek parçasına veya doğrudan kaşığa damlatarak ta tüketilebilir.
organik arıcılık yöntemi ile organik propolis damla olarak üretilmiştir. ve içeriğinde organik propolis olduğu için kesinlikle kimyasal kalıntı bulunmamaktadır.

Ürünümüz ilaç değildir.


Marka:
Yörükçayır
Kategorisi:
Çocuklar için propolis
Grmaj:
20 ML
Allerjen Uyarı:
2 yaşından küçüklere vermeyiniz
İçindekiler:
%50 Propolis içerir

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz